Május 21 2024 07:11:07
Navigáció
· Főoldal
· Keresés
· Hálózatunk Szabálya
· Itorrent
· Oprend
· FileListing
Felhasználók
· Online vendégek: 1

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 17
· Legújabb tag: SpeCn4Z
Utoljára látott Tagok
Kronosz05:00:34
Macgyver 1 Napja
TussyFox 3 hete
Zoo 8 hete
MJIHunxsmiley18 hete
SpeCn4Z32 hete
hunmod98 hete
asdfeg598166 hete
Richardatya193 hete
Ndonyo003197 hete
SPAM méreg

 Harcolj a spam ellen! Katt ide!

 Harcolj a spam ellen! Katt ide!

 Harcolj a spam ellen! Katt ide!

Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
Hozzászólások
Ki van itt? 1 vendég
 Téma nyomtatása
Társalgó
Kronosz
#41 Hozzászólás nyomtatása
22-09-2011 17:13
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Üdv.Legjobb egyedül,én már ezt tapasztaltam.Csak saját magamban bízhatok.
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Richardatya
#42 Hozzászólás nyomtatása
22-09-2011 17:15
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 61
Regisztrált: 30.05.11

hu mij igazad van ere kezdek rá jöni én is most
sajnah megint tönkre vágot egy csaj ugy hog jujdejó Sad megint a padlonvagyok
Üdv én volnék Richárd Atya ki papolja a PAPOLNIVALOT !!!!SmileWink
 
Kronosz
#43 Hozzászólás nyomtatása
22-09-2011 17:18
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Nagyon aljasok a csajok,azok csak magukkal törődnek,nekik mi a jó.
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Richardatya
#44 Hozzászólás nyomtatása
22-09-2011 17:20
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 61
Regisztrált: 30.05.11

ere rá jötem azt még mivagyunk a roszak
meg a le kezelöek satöbi hát ha valaki ijen lesz az csak azért van mert már kuvára elegelet lasan ijen leszek én is de nálam aza gond, hogy tul jó a szivem
Üdv én volnék Richárd Atya ki papolja a PAPOLNIVALOT !!!!SmileWink
 
Magdi
#45 Hozzászólás nyomtatása
22-09-2011 17:36
Avatar

Kezdő fórumozó


Hozzászólások: 9
Regisztrált: 20.04.11

Fiúk, ez az önsajnálat már szinte fáj.
 
Richardatya
#46 Hozzászólás nyomtatása
22-09-2011 17:39
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 61
Regisztrált: 30.05.11

hát ha te is azt éreznél amit én akor nem ezt mondanád
amugy mivan veled ,
Üdv én volnék Richárd Atya ki papolja a PAPOLNIVALOT !!!!SmileWink
 
Magdi
#47 Hozzászólás nyomtatása
22-09-2011 17:47
Avatar

Kezdő fórumozó


Hozzászólások: 9
Regisztrált: 20.04.11

Az én helyzetem sokkal rosszabb mint a tiéd, mégsem sajnálom magam.
 
Kronosz
#48 Hozzászólás nyomtatása
22-09-2011 17:48
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Nem sajnálom én magam,csak megmondtam az igazat hogy mi a helyzet.
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Macgyver
#49 Hozzászólás nyomtatása
24-09-2011 18:18
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Nekem most nagyjábol nincsenek problémáim lekopogom a meglévöeket leszámitva de rihárd atyának igaza van szerencsétlen mennyit küzdött már a boldogságért mégiscsak leszarják?
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Kronosz
#50 Hozzászólás nyomtatása
24-09-2011 21:14
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Hát igen,én is így jártam.Mióta nem foglalkozom a csajokkal,semmi gondom,jól megvagyok.
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Magdi
#51 Hozzászólás nyomtatása
01-10-2011 16:55
Avatar

Kezdő fórumozó


Hozzászólások: 9
Regisztrált: 20.04.11

Sziasztok. Én még Zoo múltkori hozzászólásához szeretnék szólni. Igen, részben igazat adok neki, hogy akik csak netek tartsák a kapcsolatot azok csak barátok lehetnek.. Azért csak részben, mert nekem is van olyan kapcsolatom akivel csak is neten beszéltem, élőben még nem találkoztunk. Szerintem az, hogy csak barátok lennénk, hát.. nem tudom.. Az tapasztaltam, hogy minden nap várjuk a másikat, hogy tudjuk mi van vele, Megbeszéljük az nap mi történt a másikkal, vagy mi is érdekli a másikat.. Igen a barátok ilyenek, de mikor ugyan azt a zenét hajuk és arra gondolunk, hogy ezt ő is haja és vajon mire gondol.. Vagy mikor nem tudok ott lenni időben és szinte a belépésem pillanatában rám ír... És még sorolhatnám de ez már mind olyan lenne ami szerintem több mint barátság. Nem az mondom, hogy szerelem, hiszen itt olyan dolgok is lehetnek, amire lehet, hogy nincs is szó. Barátság? Szerelem? Az biztos hogy tudjuk, hogy ez ő akkor is ha nem lásuk, és más érzés a gép előtt ülni mikor ö is ott van.. Mindenkinek minden szépet kívánok, akár ezt az érzést is. Nagyon jó..
Szerkesztette: Magdi - 01-10-2011 17:00
 
Macgyver
#52 Hozzászólás nyomtatása
01-10-2011 20:01
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Hupiztál? (mert erröl már nyilatkoztam mást meg most nem akartam írni)
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Kronosz
#53 Hozzászólás nyomtatása
02-10-2011 00:37
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Hát igen,erről mindenkinek más a véleménye.Mi van ha zárkózott az illető,és élőben nem tudja önmagát adni mert izgul,szorongás van benne,erős gátlásai vannak.Igaz,egy idő után leküzdi.Én mindenesetre szeretek valakivel neten beszélgetni,hogy kiismerjem,mindent tudjak róla.Magdival már itt tartunk.Nem probléma ugyan,hogy nem találkoztunk még,de már ideje lenne.Szerintem csak jobb lesz majd minden ha találkozunk.Amúgy jó hupákolódást mindenkinek.
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Kronosz
#54 Hozzászólás nyomtatása
02-10-2011 12:35
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Ezek a hülye picsák is sértegetnek,hát ők a bolondok nem én,de még mennyire.Csak azért nem kerülhetnek bolondok házába,mert a legtöbb ember bolond.Ha az idióták hülyéskednek,azt szeretik,imádják.Ha én teszem,akkor már mindjárt baj.Bennem is vannak hibák,de nem annyi mint másokba.Hát én képtelen vagyok mindent lazán venni,sokmindenen fel tudok háborodni.Amúgy meg ha jó kedvem van,és viccelődök,miért kell egyből elbaszni.És azért írok így,mert azok kihozzák belőlem a legrosszabbat,amilyen amúgy sosem lennék.
Lehet hogy egy apróságon is felkapom a vizet sokszor,de ez meg természetes,mert megvannak az alapvető viselkedési szabályok.wowban is ilyen hulladékokat lehet csak kifogni,akik ott vannak azoknál fennáll annak a veszélye is,hogy nem is csajok,csak annak adják ki magukat.Amúgy neten ez a nagy hátrány,hogy amiket állít magáról valaki,annak a valódiságát nem lehet ellenőrizni,azt mondd amit akar,és évekig is megjátszhatja magát aljasul.Szóval ennyi erővel azt is lehet mondani,hogy neten csak beszélgetés ami történik,semmi több,barátkozni sem lehet.De én jó ember ismerő vagyok,rájövök a dolgokra.Idővel kiderítem ki hazudik,és ki mondd igazat.Pl. Ernőnél,és Magdinál is már a legelején tudtam hogy bízhatok bennük,szóval az én megérzéseim ilyen téren megbízhatóak,nagyon ritkán tévedek.
Szerkesztette: Kronosz - 02-10-2011 12:47
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Macgyver
#55 Hozzászólás nyomtatása
03-10-2011 03:47
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Hát igen a bizalom fontos dolog és kölcsönös ha valaki ezt eljátsza akkor már probléma van mert a megbizhatosága onnan már nem garantálható a továbbiakban mert ha 1x átvernek akkor onnantol fogva nem tekinthetö megbizhatónak az illetö ami a wow ot illeti meg ott nem nagyon vannak csajok söt! szerintem ritka mint a fehér holló csak azért adják ki magukat csajnak mert jobban segitesz nekik jobban felfigyelnek rád mert a wow osok zöme egyedülálló egyébként is és igy probálnak udvarolni ami nagyon gázos ha valahol akkor WOW ban egyáltalán nem lehet megbizni senkiben ezt a dolgot wow ban én is eljátszottam 1 idöben hogy kiadtam magam csajnak és igy akkor mindent segitettek meg nyaliztak nekem hát igen innét tudom hogy gyakorlatilag elég sokan ezt csinálják ugyanis én is ennek alapjaira épitettem a dolgokat és sohasem buktam le csak ugy eltüntem a szinröl és igazolás szempontjábol még felhasználói adatlapom is volt hozzá!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#56 Hozzászólás nyomtatása
03-10-2011 03:48
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

leszedtem a filmet és azt néztem inkább ma wow helyett a mount nem esett ugysem szoval akkor meg most mit majomkodjak rajta. csak az eventet tudtam le
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Kronosz
#57 Hozzászólás nyomtatása
03-10-2011 07:18
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Hát ez a legratyibb event.Valami normálisabbat kitalálhattak volna,amit meg is lehet csinálni.Legalább ulduar szintű trinketeknek kéne esni.És ezen fog múlni a sárkányom,egy szaros brewfestes archivementen.Inkább én is filmet néztem,aztán húztam is utánna dögleni.Amúgy sincs elég idő,mert taurin majd biztos hamarabb kiveszik az eventet.Úgy tűnik végre jó lett,kijavították,de illő lenne meghosszabbítani már akkor annyi idővel,amennyi ideig hibás volt.Szar myvip meg be sem akar jönni,hát én nem fogok várogatni rá.
Szerkesztette: Kronosz - 03-10-2011 22:15
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Kronosz
#58 Hozzászólás nyomtatása
03-10-2011 22:18
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Vica meg keresztbe tett nekem,eljátszotta a bizalmam.Ezért legszívesebben kinyírnám,elnyisszantanám a nyakát.Mert én jó szándékú voltam vele,csak segíteni akartam,ő meg elárult a hátam mögött.Még szerencse hogy Ernőnek,nem Szappannak,vagy Ricknek.Mert sokkal rosszabb is történhetett volna.Amúgy jó szándékkal tettem,nem rosszindulatból.De ebből is tanultam,másodszorra estem ebbe a hibába.Többet nem mondok senkinek semmit a másikról,kivéve ha épp az a célom hogy visszamondja.
Szerkesztette: Kronosz - 03-10-2011 22:20
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Macgyver
#59 Hozzászólás nyomtatása
04-10-2011 01:09
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Azért ugy vélem hogy itt van a figyelmeztetés ideje Értelmes vagy annak ismertelek meg szoval ennek fügvényében ugy vélem hogy a most következö soraim is felfogod és meg is érted.
Válts is nyomban a: "Magamba fordulok hátha belém költözött a kisördög" modra.
Felszollalok mert látom senki más nem meri elmondani a véleményét én viszont részletesen leírom most.
Ez a válaszom részben mindenkire vonatkozhat akinek nem inger nem veszi magára akit meg ingerel az tudja hogy ez a történet esetleg rola is szol vagy öt is érinti.

Azért a Tauri WOW féle idioták és a barátaid szeretteid közt igazán tudhatnál külömbséget tenni! A Tauri idiotákat ha basztatod és rágalmazod stb ott az természetes jelenség Itt viszont nem idioták lapulnak nem idiota kreténeknek készült ez az oldal sem és nem értek egyet a következökben foglaltakkal amiröl most lássuk az alábbi retyetelés félét.

Az a helyzet hogy gyakran megesik hogy másokban keresed a hibákat mostanában föleg Te sem vagy angyal nem kell félteni téged sem. Szerintem undoritó visszataszitó volt töled amit müveltél és itt ennél a tényezöben sem Vica volt a hibás hanem te magad rátörtél valotlanságokat állitottál rolam ami csak a saját agyszüleményed ö ismer élöben te viszont nem és igy nem illö hülyeségeket kreálni rolam de szerintem másrol sem És ezt egyáltalán nem is bánom hogy vissza mondta azért hogy mást ne mondjak nem feltételeztem volna rolad hogy a hátam mögött szemétládáskodsz és nagyon haragudtam rád érte hogy te probáltál ilyen modon keresztbe tenni nekem ami sikertelen volt ez a tényezö nekem azt mutatta be hogy kurvára nem foglak sajnálni mikor majd másokat okolsz hogy milyenek is veled szemben mert valahol te magad provokálod ki belöllük hogy bántsanak. Ám részben 1-2 dologban lehet hogy egyet értek veled de ezek után már jogosan feltételezhetem hogy te is éppen olyan hibás vagy a történtekért mint akárki más akit vádolsz vagy téged vádol. És ezt nem bántó szándékkal nyilatkozom de azért ha ezt veled müvelték volna bizony te vérig sértödtél volna söt te azonnal diliztél is volna érte én persze sokmindent elnéztem neked az utobbi idöben basztatások amit mostanáig lenyeltem neked de most már illö volt hogy szová tegyem szoval ennél a pontnál tul mentél minden határon én mégis elnéztem neked bár a bizalmam 1 kicsit megingott épp ezért nem nyiltkozom már de nem csak neked de senkinek sem hogy megkiméljem magam a hátbatámadásoktol és a rágalmazásoktol ez pedig még segitségnek sem minösül mit segitesz te? valotlant állitani? kitalált mesével jönni másoknak rolam? nem lep meg már az sem ha másokat is csak rágalmazol még a becsületsértés fogalmát is kimeriti az amiket össze hordtál rolam! Hogyan hihetem el neked hogy ez vagy az bánt téged ha ezek ismeretében már tudhatom hogy lehet hogy azt is hátba támadtad aki fuj rád? Ha ezt én müveltem volna lesülne a bör a képemröl ha ezt 1 nagyon jó ismerösömmel vagy barátommal müveltem volna! És tisztában vagyok vele hogy a soraim nem tetszenek most de tudod nekem sem tetszik nagyon sokminden legalább is a mostani viselkedésed nem nem tudom mi lelt téged de nem ilyen voltál te azt állitod hogy mások támadnak téged holott az igazság csak az hogy te támadsz másokat és nem mások téged nagyon negativ lettél!
Fordulj magadba és gondolkodj el és rájössz hogy bizony ez igy igaz eddig én is kussoltam nem válaszoltam nem reklamáltam neked még ha most utolag meg is teszem de hogy ezek után istent játszol bizony nagyon kibaszta a biztositékot nálam föleg hogy másokat okolsz azért ami történik pedig mindezért csak te vagy a felelös. 1 idöben én is elkövettem ezt a hibát de én korrigáltam azt ideje lesz neked is korrigálnod ezt! Én nem másokkal foglalkozom hanem magammal nos ez a hozzá állásom segitett kilépni az árnyékbol de ha igy folytatod bizony megkergülsz majd és azt fogod gondolni hogy mindenki hülye csak te vagy az okos ami értelemszerüen nem fedheti a valoságot.
A legjobb barátommal azért én nem szarháziskodtam volna ugy ahogy ezt te tetted velem és gondolkodj ember! mért pártol el töled mindenki? panasz érkezett rád már olyan embertöl is aki pedig tán szeretett is téged és talán még szerethet is de te még öt is bántottad akkor valoban más a hibás? elemezd ki gondolkodj el mélyen a dolgokon és probálj meg békében élni! És a legfontosabb! csak azt bántsd aki rád támad és nem te vagy a kezdeményezöje a támadásnak PL a mindenki-n Csilla gyanus majom na hát ha valaki az rád támadt ok nélkül de én nem adtam neked rá okot sem utasitást sem mást.
Ami meg azt illeti ha én megbizom benned és ezáltal neked bármit is mondok elvárom hogy azt ne fecserészd ki másoknak illetve ne kreálj hamis becsületsértö dolgokat rolam ha ezt élöben tennéd valakivel fel is jelentene ugy mint a huzat mert ez rágalmazás és becsületsértés PL amiket rolam is terjesztettél Vica irányába nagyon kemény rágalmazás és egyben becsületsértö is.

UI: "szappann" is épp azért haragudott meg rád mert folyton ezt tetted vele sértetted a becsületét ha Buzizod vagy melegnek itéled anélkül hogy tudnád bizonyitani az csak rágalmazás becsületsértés jogos ha haragszik rád ezért. Nem voltál ott nem tartottad a gyertyát és ha mégis az akkor az az ö dolga elitélendö de nem vádolható vele söt ez az ö dolga igazábol nem sok közünk van hozzá Nem rágalmazható és még a becsületsértés is kimerül ebben az esetben. Az csak 1 dolog ha köztünk szolva valoban igy van és igy látjuk de másoknak ezt állitani és terjeszteni rola nincs jogunk mert bizonyitani nem lehet.
Szerkesztette: Macgyver - 04-10-2011 03:42
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#60 Hozzászólás nyomtatása
04-10-2011 01:22
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Ja igen és bizalmat szerintem addig senkitöl sem várhatsz el mig saját magad sem tudsz megbizni senkiben attol meg ne is várj bizalmat akit megtámadsz mert az értelemszerüen ugysem bizik benned sem késöbb sem máskor és azesetben mind 1 lesz hogy milyen régota is ismered. És ne rágalmazz senkit ok nélkül kivéve ha veled is azt teszik de PL Vicát te támadtad le és az a reakcio hogy pl nekem vissza mondta ez teljesen normális (védekezö) reakció volt szerintem a helyében bárki ezt tette volna és egyet is értek vele szerintem nagyon is jol csinálta és nem tartom bünösnek sem felelösnek és miért is mondta volna másnak? én voltam a célszemély akit a háta mögött rágalmaztál aljas szemétláda modon mikor vissza kaptam az üzenetet nagyon le voltam döbbenve eleinte csak azt gondoltam csak valami poénrol van szó ennyire nem akartam elhinni hogy te ennyire alattomos is tudsz lenni tisztára mint a festék réteg alatti korrozio ami csak azután vállik láthatová a felületen miután a vas a festék alatt már elrohadt az is alattomos 1 folyamat.
és persze most számitok rá hogy ezen soraimtol majd most szépen nekemugrasz mint disznó az olajtónak mert az igazság az ügye fáj bár lehet neked nem mert észre sem veszed hogy ennél a történetnél mindent csak magadnak köszönhetsz nem nekem nem Vicának Nem Ricknek Nem Szappannak bár fingom sincs hogy kerülnek ide a képbe de nem is érdekelnek mert nem másokkal foglalkozom csak kizárolag ami személyem érinti neked meg csak javaslatot tettem hogy ennek függvényében gondolkodj el magadban a viselkedéseden és kizárolag csak az ellenségeid basztasd ne azokat akik a barátaid esetleg szeretteid ha ezt igy folytatod bizony jogos lesz az is hogy idövel mindenki utálni fog és persze ezen az uton tovább haladva meg meg is érdemled. Ha ilyen akarsz lenni akkor bátran konvertáld csak magad szörnyeteggé! Akár megbántodtál akár nem de most mindent leírtam töviröl hegyére mert ezt már akkor elmondtam volna amikor az ideje lett volna de jo elmondani ezt persze nem visszavágás céljábol nyilatkoztam most neked hanem annak érdekébe hogy térj észhez ember!
Nekünk a régi jofej jopofa Zozo kell és nem a szörnyeteg. A vádaskodás rágalmazás becsületsértés verekedés meg mind a kretének ezköze ha igy folytatod nem egyéni hanem pont az ilyen sablon emberek kategoriájába tartozol!

Végszó ezügyében és remélem hogy átgondoltad és nem istenited tovább magad:

Ha te nem tudod megadni a tiszteletet mások iránt akkor milyen jogon várod el másoktol hogy téged tiszteljenek? Az alap amit érettségin neked is tanitottak bizonyára hogy tudni illik hogy mit illik
Valamint az ugy beszélj a másik emberrel ahogy ö is beszél veled tehát ha ugy beszél veled mint a kocsissal akkor ilyen hangnemben szokás válaszolni is na de ha nem is bánt kulturáltan viselkedik akkor te se támadj rá Jogos is ha vissza támad.
És ha most ezzel egyáltalán nem értesz egyet akkor igazán sajnálom de akkor a probléma veled van és nem másokkal se nem velem.
Remélem hogy ez a hosszu figyelmeztetésem segitett a probléma detektálásában amit csak joindulatbol írtam neked ennyire részletesen és a WOW ra sem volt ez miatt idöm most És mint jobarátod nem kötekedni nem szemétkedni akarok igy veled csak megmondtam a frankot mert inteligensebbnek tartalak a kreténektöl sokkal de remélem nem tévedek! Ha meg mégis akkor igy jártam de akkor tudni fogom ugyis. Én már nagyon sokmindent eltürtem neked most az utobbi idöben de ez most ki kivánkozott belöllem mert nem tetszik hogy megváltoztál a rossz irányba mert nem ilyen voltál az orrom elött is csesztetsz akkor miért ne lenne hihetö amit vissza kaptam másoktol?
Neten meg mindenkinek nagy a pofája meg ugy vettem észre hogy mindent megenged magának lehet élöben te sem de más sem merne bántalak modot eljátszani mert az internet világa személytelen.

(Köszönöm hogy elolvastátok ezen soraimat remélem mindenkinek tanulságos volt és ezen elöadásom szerintem részben mindenkinek jó tanács és javaslat valamint tanulságos volt. Reklamálni a pulikutyák kakijába bele lépve lehet a sohivatalnál Nem itt kell magyarázkodni! A tényeket mindenki magyarázza meg saját magának de ezen felszollalásom jogos volt.)

Egyéb kérdés? Nincs semmi! És nem is lehet. Ja ok rendben!
Szerkesztette: Macgyver - 04-10-2011 03:20
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Regisztráció

Elvesztett jelszó
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

20/05/2024 02:35
Igaz nem próbáltam még,hogy elindul-e.Csak letöltődött hibátlanul,vagy 35GB.

20/05/2024 02:33
Szép éjszakát.Múltkor küdtem egy jót. Smile Sima UT,meg MH-t is.Köszönöm szépen,majd letöltöm.Az Aion már megvan.

15/05/2024 04:52
Szép napot kivánok pajtásom. Feltöltöttem neked a Nasra a modositott pályákat. azokkal kell felülírnod majd a meglévőket hogy ne érjen meglepetés Smile

14/05/2024 02:56
Az időtmost ilyesmire cseszem el de pont az a cél hogy a normális alapzenék mellé MH alá is rakjak be rendes zenéket. Ezek most inkább BR pályák.

14/05/2024 02:55
Szép estét kivánok barátom. Én közben probálok ügyködni a zeneválogatással UTbe Az a bajom nem mindent lehet belerakni.

470,160 egyedi látogató Theme by Thomas