Május 21 2024 05:04:01
Navigáció
· Főoldal
· Keresés
· Hálózatunk Szabálya
· Itorrent
· Oprend
· FileListing
Felhasználók
· Online vendégek: 1

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 17
· Legújabb tag: SpeCn4Z
Utoljára látott Tagok
Kronosz02:53:27
Macgyver 1 Napja
TussyFox 3 hete
Zoo 8 hete
MJIHunxsmiley18 hete
SpeCn4Z32 hete
hunmod98 hete
asdfeg598166 hete
Richardatya193 hete
Ndonyo003197 hete
SPAM méreg

 Harcolj a spam ellen! Katt ide!

 Harcolj a spam ellen! Katt ide!

 Harcolj a spam ellen! Katt ide!

Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
Hozzászólások
Ki van itt? 1 vendég
 Téma nyomtatása
Társalgó
Macgyver
#81 Hozzászólás nyomtatása
25-12-2011 09:44
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Hát elméletben ugy is tudhatna müködni de hát bizonyos funkciok lehet url hez kötödnek. Éncsak bele raktam a kedvencekbe aztán ha szükségem van efektekre megvan.
Gondolom tartalmaz valamilyen hangformátumot is PL MP3 om vagy egyebet mert azt játsza le.
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#82 Hozzászólás nyomtatása
10-01-2012 04:59
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

1 kis érdepesség mindenkinek:
Ügye már neked is eleged van a virusokbol és az egyéb szaroktol amitöl adott esetben használhatatlanná válik a géped?
A megoldás a HDD GUARDER PC-védelmi kártya
Bövebben az alábbi linken olvasható rola:

http://www.hddgua...

Én most 1 ilyen gépen dolgozgatom amibe ilyen kártyát rakok ha elkészül sikerül és valoban mükszik videot is bemutatok rola.
Össze jön e? majd meglátjuk nem biztos hogy tudni fogom az aktiváló kodot hozzá.
Cikket nem írok rola ha sikerül akkor videoban mutatom majd.
Szerkesztette: Macgyver - 10-01-2012 05:03
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#83 Hozzászólás nyomtatása
11-01-2012 03:24
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Emlékeztek még a korabeli oldalra? nyilván igen Inditsd el ezt a zenét hozzá mert maga a történethez tök illik ennek a számnak a stilusa és hangzása is!
MP3

Ime 1 kis retro lehetöség annak aki nem tudja hogy nézett ki a régi oldal hát most ujra láthatja azt.


http://nemethaloz.../index.htm

Bizony az oldal 2 évvel ezelött még valahogy igy volt látható csak akkor müködött minden funkciója. 2010 év végére lett kikapcsolva végleg. Remélem mindenki emlékszik arra is hogy ez volt az az oldal amitöl majdnem az összes szolgáltatás és az egész koceráj majdnem eltünt 1 idiota miatt aki rosszindulatuan szorgalmazta volna az oldal beszüntetését és ez a tettes azota is ismeretlen és már az is marad Janó ha nem adott volna eröt már semmi sem létezne a mostanibol sem és már ezen sorokat sem olvashatnátok itt.
Éss természetesen ne maradjunk le napjainkban láthatóról sem!
Janó készitette el az akkorinak az újraszületett megjelenitést és segitségével ezt a régi oldal stilusát is választhatjátok ujra hangszerelve!
Köszönet érte! Én sem gondoltam volna már hogy ezt igy még láthatom ebben a formában is de Rihárd atya a kérésed teljesült! És ez most a biztonságos verzió többé nem lehet gond miatta.
Lehet változásokat tapasztalni de ez az uj generációban már igy kellene hogy kinézzen hasonlóra kellett volna terveznem akkoriban is akkor talán semmi baj sem lett volna belölle.

Ha nem bánjátok de ha igen akkor is a régit már nem állitom ujra eredeti formátumába többé a régi linkekre és cimekre mutat minden ahogy akkor maradt az információk is tévesek már mind! ha meg ezt tenném ujra veszélyforrás lehetne igy olyan amilyen állapotban most tud müködni hogy az igy nézett ki valahogy csak bemutató jellegü annak részére aki ebben az idöben az oldalt még nem ismerte.
Bár ez az oldal el is pusztult végül fájljait a régi már üzemen kivül lévö szerverröl szedtem le ami még mindig azota is a helyén ám de kikötve üzemen kivül várja a sorsát. Már nem lát el feladatokat és senkit semmit sem és többé nem is fog. Az oldallal együtt az is végleges lekapcsolásra került. Csak akkor kapcsolom be ha a régi adatokra netán szükségem van ekkor összekötöm és bootol a rendszer majd mikor végzek ismét kikapcsolom és lekötöm. Az éterben többé nem lesz elérhetö. Az UT-MH szerver sem üzemel azota már mert ezt a szolgáltatást is ez a szerver müködtette ami az oldalért is felelös volt.Noha az UT-MH szerver talán még késöbb visszatér majd de nem erröl a szerverröl. Akinek ez a megjelenés hiányzott élvezze ujra hangszerelve a régi megjelenést és a régi oldalt remélem szép emlékeket ébreszt bennetek. (Már annak aki ismerte a korabeli oldalakat is) Egyébként pedig megprobálom az ezt megelözö és 2005 ben elsöként müködött oldalt is elökeresni majd de ezt már nem igérem biztosra.
Szerkesztette: Macgyver - 11-01-2012 05:02
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#84 Hozzászólás nyomtatása
11-01-2012 12:54
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Sajnos a HDDGuarder kártyárol nem tudok beszámolot és cikket írni mivel a gép amibe azt szántam baszott vele müködni csak lefagy töle és nem tud be bootolni majd talán 1 másik gépen tesztelem 1x de most nem kinlodom vele ismét fére teszem a kártyát. Az a probléma hogy valoszinüleg az alaplapon instabil lehet az az 1db PCI portja amibe berakható volna vagy valami ütközés van vagy egyéb de a kártya jelenlétében a gép csak fagyásra képes semmi másra igy ez a bemutató és cikk irás ideiglenessen ugrik Sad Sajnos ez 1 olyan instabil gép ami még az XP feltelepitése után sem indul ujra hanem lefagy és ezt kártya nélkül csinálja szoval ezen biztos hogy teszt nem lesz ill kisérleti célokra is kevésbé lesz alkalmas nagy kár érte mert mini gép és kevés helyigényü de hát ez van nem birok vele mit kezdeni a maga modján elballag ennek is örülni kell ettöl a VIA Ezra procis géptöl többet már nem igen várhatok szerencsétlen öreg p3 as szinten álló kacat tol -.- A szoban forgo alaplap valoszinüleg részben beteg is és valamikor tönkre is megy majd bár használni ezt ugysem szándékozom tul sokat. Hogy mi a gondja? én maga az alaplapra tippelek mert 1x már égési sérülés is érte rövid zárlat miatt ugyanis ez teszter alaplapom volt lehet hogy ez minden problémáért a felelös rajta. A teszt nem marad tehát el mert kisérletezek majd más gépen is de igy a dolog elég sokat fog késni.
Szerkesztette: Macgyver - 11-01-2012 13:07
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#85 Hozzászólás nyomtatása
12-01-2012 04:22
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Ime egy Tapolcai Körkép
Szerkesztette: MJIHunxsmiley - 17-01-2012 00:40
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#86 Hozzászólás nyomtatása
19-01-2012 11:33
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Tudtátok? Ha valakinek a fényképen piros a szeme és pirosan világit a vaku miatt az illetö kitünöen lát az azt jelenti. Gyerek korban igy is lehet tesztelni a dolgot amikor még nem tudja megmondani hogy jól lát e. Tehát senkit ne zavarjon a pirosan világitó szeme ezt tudva én csak örülök is neki amugy pedig fedheti a valoságot mert én is kitünöen látok söt talán élesebb is a kép mint kellene olyan dolgokat látok meg amit más nem biztos ezt panelek forrasztásánál is tudom igazolni. Bár idövel szerintem ahogy öregszik az ember nyilván a fokusz is eltolodik ezért kell a szemüveg ám én kiskoromban tévedésböl 1 ideig szemüveges voltam lehet a sas szemet ennek köszönhetem Bár szüleim elmondása szerint mindig levettem (nyilván mert nem láttam vele) Erre emlékszem csak arra nem hogy azzal láttam e vagy sem különben meg nekem nem is állna jól. Az én profilomhoz kevés dolog passzol mert egyéni kivitel vagyok.
Szerkesztette: Macgyver - 19-01-2012 11:40
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#87 Hozzászólás nyomtatása
21-01-2012 01:09
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Közben megtörtént a hálózati fejlesztés is mostantol full gigabit lant tud a hálózat de kiderült a szerver az nem tud gigabit lant ezen kivül mindegyik gép müködik rendesen vele ahogy a nagykönyvben le van írva
nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/images/TP-Linkrouter.png
Ez maga a menüje 3 antennával rendelkezik WI-FI részen valamint ha USB-n külsö merevlemezt vagy pen drive-t tolok rá akkor FTP szolgáltatásban is kihasználható a funkció egyenlöre inaktiv nem foglalkozom vele ugyanis 4x azért kellett resetelni mert igényeimnek megfelelöen akartam testre szabni erre fel fogta magát és letiltotta cserébe az internetet szoval egyenlöre a szükséges dolgok futnak csak rajta a többi funkcióját még nagyon ki kell tapogatnom mivel irdatlan sok szolgáltatást tud és maga a router is nagyon komoly de 20 ezer FT ért el is várom töle egyenlöre teszt fázisban müködik még nem tudom hogy hogyan fog viselkedni de remélem kizárolag csak jobb lehet mint az ezt megelözö routerem. Csináltam rola videot mikor kibontottam majd bemutatom azt is. A hálózatban a stabilitás az már érezhetö külömbség remélhetöleg ez igy is marad 5 év garanciával rendelkezik ha 5 évet elmegy már megszolgálja az árát.
TP-Link routerem sohasem volt még most meglátom majd mennyire vállik be de azt mondják ezekre panasz nem nagyon volt még.
Remélem nincs harag de a mac cim meg ip és egyéb cimeket a képen is cenzuráztam mert ez biztonsági sebezhetöségeket rejthetne.
Szerkesztette: Macgyver - 21-01-2012 01:19
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Kronosz
#88 Hozzászólás nyomtatása
21-01-2012 01:32
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Ha megérte,akkor érdemes volt beszerezni.Milyen előnyei vannak,amiket a korábbiak nem tudtak?Nekem az Edimax 2 antennás,és csinált olyat bizony wi-fi-nél hogy nem működött mikor Kronosz Halozat nevet adtam a hálózatomnak.Egybe írtam így: KronoszHalozat Egyből jó is lett.Én meg már azt hittem a telefonom beállításai szaródtak el,mikor teljes resetet csináltam rajta.Amúgy így néz ki,itt van róla a link: http://www.edimax...;button=Go

A legújabb firmwaret raktam rá,de torrentezésnél még mindig kifagy.Ennyi bajom van csak vele.
Szerkesztette: Kronosz - 21-01-2012 01:46
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Macgyver
#89 Hozzászólás nyomtatása
21-01-2012 01:43
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Épp most készülök lefeküdni de elárulom hogy elönye az hogy WI-Fi böl N Modot is tud valamint 1GB os az átvitele ezt wan ra is tudná persze csak ha ilyen modemem volna tud USB-s hardver megosztást amit a hálózatra is megoszthatsz valmint FTP szerverként is megoszthatod az adott hardvert másokkal PL pen drive külsö merevlemez.
Végül de nem utolso sorban a WI-Fi je már 300 as adatátvitelt is tud nem csak az 54 vagy 108 as átvitelt jelenleg WI-FI böl ez a csucstechnologia ha minden igaz ez lesz az amit egyenlöre nem tudok kihasználni mert minden gépemben amiben WI-FI is találhaó vagy 54 es (pl laptopban) vagy 108 as átvitelü csak vagyis a 300 nekem egyenlöre fejeltös amugy elválasztott hálózati nevet nem lehet adni neki egybe kell írni a bovli routerek az ékezeteket sem támogatják ez is rám hozta a frászt mikor elöször nem akarta elfogadni de ki kellett csak választanom a régiót hogy magyar régió és ugy már engedte de attol szartam nem engedi majd.
Minden esetre erre van 5 év garancia ha addig probléma mentesen elmegy megérte az árát. Gigabit lant minden gépem kezel kivéve a 2 laptopom ezek sajna nem tudják ez kicsit elszomoritott viszont de nem tragédia hiszen a hálózati forgalom az már fényévekkel gyorsabb lesz ha PL másolok 1 gépröl a 2 ra hiszen maga a forgalom nem 100 hanem 1000 es átvitel vagyis 1 GB átvitelre képes.
A korábbi routerek nem tudták PL a 300 as WI-Fi átvitelt legfeljebb a 108 at vagy az 54 et és Gigabit lant sem tudtak vagyis azok csak 100MB s sebeségen dolgoztak és ezek még átlag felhasználónak még mindig gyakori tölem is kérdezték a boltban hogy ügye nem otthoni felhasználásra szánom? Aztán közöltem de igen mert kell a nagyobb hálózati sávszél ez most meg is valósult a 2 korábbi router ami eddig müködött most azonal kikapcsolásra került mind a 2 mert ezekre már nincs szükségem ilyen komoly router mellett.
Ha nekem is kell a sávszél és vannak is a szerveren már nem lassul le az egész koceráj nekem mellette nyugodtan másolgathatok 1 gépröl a másikra hiszen az internet felé csak 100 as átvitel van a modemnek köszönhetöen azt pedig a szolgáltató biztos hogy ki nem cserélné ilyen okokbol na meg nem is szükségszerü ezt a fejlesztést elsösorban a hálózat erös stabilitására épitettem ki valamint a ne zavarjuk egymás mod miatt mert eddig nagyon zavart mikor nekem is kellett a net és a szerveren is nagy forgalom volt és erre még a hálózat lefoglaltságának az eredménye is volt egyben.
egyébként még nem mondok véleményt rola de ha 5 év garancia mellett 5 évet el is megy akkor böven megérte az árát azt mondom.
Erröl bövebb leírás itt olvasható ha netán nem volt érthetö mit írtam bocsesz de komázom már majdnem elalszom Pfft
http://digistreet...mindenvivo
Na tehát szoval ilyen a hálózat lelkének 1 része
Ime a lényeg
nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/images/Speed.png
Ezen kivül maradt még 1 D-Link Swich is a hálózatban szintén ilyen sebességet tudva.
Szerkesztette: Macgyver - 21-01-2012 09:47
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#90 Hozzászólás nyomtatása
21-01-2012 10:55
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Egyéb tapasztalatom hogy ez a router szeret néha össze kapni a modemmel nem tudom mi lelte de most délelött megint ledobta a netet. Ha az oldalt nem éritek el ez a jelenség van amit remélem többet nem látok mert begurit kihuzkodom aztán vissza rakom a régit mig rájövök melyik beállitása nem stimmel.
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#91 Hozzászólás nyomtatása
23-01-2012 06:23
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Viszont vannak olyan WI-FI kártyák ezek a régebbiek amik igazábol semmire sem jók mert csak mac filter el lehet ugy használni öket hogy más az adott hálózatot ne használhassa ugyanis nem tudják a WEP PWA2 titkositást ezeknél a WI-FI kártyáknál 2 használati lehetöség van vagy ugy megy a WI-FI hálózat hogy szabadon kodolás nélkül vagy mac filterrel az elsö hátránya hogy akkor mindenki a te neted lopja a másodiknak a hátránya hogy minden WI-FI ezköz mac cimét a routernek is meg kell adni hogy az alapján léphess be Na ezek a tulajdonságok az elsö WI-FI kártyákra volt jellemzö nekem van 1 ilyen régi szar WI-FI kártyám titkositott hálózatra belépni nem lehet vele. A csak mac filteres eljárásban nem bizom mert az azt jelenti hogy be engedi csatlakozni de nem fér hozzá semmihez ha nincs a mac cim megadva a routernak is.
Amugy elkezdem felrakni a videot a routerröl aztán megosztom itt csak kicsit komás voltam lehet hülyeségeket majomkodtam össze na de a lényeg látható lesz.
Szerkesztette: Macgyver - 23-01-2012 06:27
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#92 Hozzászólás nyomtatása
23-01-2012 07:31
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Ime ez a cumo üzemel már a NÉMETHÁLÓZAT belsö hálózati oldalán.
YouTube Videó

Mutattam az ideiglenessen felrakott NETGEAR routert is ami 6 honapon át üzemelt probléma mentesen.
Az install CD tartalma nem tudom mi mert nekem arra nem volt szükségem az csak az idiotáknak való akik nem tuduják másképp beállitani.
Szerkesztette: Macgyver - 23-01-2012 07:56
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Kronosz
#93 Hozzászólás nyomtatása
23-01-2012 21:12
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Mivel nincs ilyen téma,ide írom.Úgyis mindegy hová írom.Az okostelefonokról nekem az a véleményem hogy hiába van operációs rendszerük,nagyon gyenge a processzoruk.Egy nagyon szar számítógép is erősebb náluk.Szóval én annyi pénzt nem adnék ki értük.A jövőben majd egy symbianost szerzek,olyan 8 megapixeles kamerával,meg tudjon HD felbontásban videót rögzíteni,legyen rajta wi-fi.Annyiból mondjuk jók,hogy azokra rendes skype van,meg msn,és netes rádió is hallgatható vele.Az enyémmel nyilván nem,mert sehol nem találtam rá megoldást rá.Csak rendes fm rádió van hozzá,az is csak akkor ha bedugom a fulhallgatót.Az meg úgy nagyon kényelmetlen.
Szerkesztette: Kronosz - 23-01-2012 21:14
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Macgyver
#94 Hozzászólás nyomtatása
24-01-2012 04:45
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Nekem meg az a véleményem erröl hogy ha zsir uj telefont veszek majd akkor csak symbianost de én 1 telefont nem tudnák a számitógéphez viszonyitani ugyanis hiába van proceszor benne meg ilyesmik az attol még nem számitógép csak telefon proceszoru és kész sohase lesznek ezek olyan erösek mint 1 számitógép de még 1 P3 as géppel is több mindent lehet csinálni mint 1 telefonnal szerintem bár a hülye picsák meg a facebook függöeknek az is untig elég. Épp multkor mondták a lomiban 1 böngészö elég volna neki mert csak a facebook ot bujja -.- hát bujja csak az már legyen az ö baja. Amugy pedig 1 tragacs P3 géppel is töbre megy az ember mint a telefonos majomkodással ezt én igy gondolom. A SAMSUNG B2100 am is olyan hogy ha a fülhallgató nincs rádugva nuku FM rádió de milyen hülyeség már? csak azért nem engedi müködni mert a fülhallgató egyben az antenna is -.- elég fogyis megoldás ennyi erövel lehetne neki simán az antennája a telefonba 1 fém alkatrészre kapcsolva. Régen a Walkman okban is a fülhallgató volt az antenna ha volt rajt rádió Bár nekem a rádió nem lényeges foscsi adokat nem hallgatok vele class meg neon geciket itthon meg HI-FI-t használok ha épp a gép nem megy azon is bejön a saját adom az FM 101.8 on Akkor meg miröl is beszélünk? vagyis gyakorlatilag nem sokat megy a telefonon a rádió nekem max a Rádió Szombathely-t ha hallgatom rajta mikor épp arra felé vagyok.
Szerkesztette: Macgyver - 24-01-2012 04:50
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#95 Hozzászólás nyomtatása
24-01-2012 06:17
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Vélemény az alábbiról?
nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/images/malefemalewifi.jpg
Szerintem nagyon fedi a valóságot.
eleve mert ha a bovlibb van erösebb jelben akkor azt választja.
Mint ahogy a nő is a bovlibb rohadékokat választja ha erösebb jele van és mégsem megbizható az illetö. Akik gyengébb jelben vannak jelen azokat le sem szarja. De ez ebben a formában sem igaz mert ha te vagy a jobb minöségü akkor is a bovli ficsurt választják. Bár én sokmindenhez tudnám öket hasonlitani mert sokszor a masztizos dögökön nagyon nehéz ki igazodni én jobban inkább a gondolkodásukat 1 halom drothalmazhoz hasonlitanám mert azon sem lehet eligazodni Ugyan igy a masztizos dögök avagy a csajokon sem.
A Bluetoth os példa részben még talán igaz is.
Szerkesztette: Macgyver - 24-01-2012 06:32
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Kronosz
#96 Hozzászólás nyomtatása
24-01-2012 11:56
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Szerintem a csajok azt választják aki legközelebb van hozzájuk,és minél többet van vele.Az már nem számít hogy egy hülye,idióta,ocsmány kinézetű.A férfi meg örül ha talál valamilyet,kénytelen hát azt választani.

A következő telefonom nekem is symbianos lesz,az android nem szimpatikus.A windowsos telefon meg drága nagyon.
Szerkesztette: Kronosz - 24-01-2012 11:58
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Macgyver
#97 Hozzászólás nyomtatása
24-01-2012 12:33
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Hm hát igen ebben is van igazság mert tényleg azokat részesitik elönybe akik leg többet vannak velük. legalább is ezt az utca lányokon meg lehet állapitani a banda tagokkal szivesebben vannak együtt mint pl azzal aki csak épp vele van pár orát.
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Macgyver
#98 Hozzászólás nyomtatása
24-01-2012 20:53
Avatar

Főadminisztrátor


Hozzászólások: 461
Regisztrált: 16.04.11

Most 1 kis zenei blokk következik
YouTube Videó

1 Nagyon zsir szám Foringertöl hát a látogatokra is gondolok kik ezen sorokat olvassák. Szeretitek az ilyen zenét? Hm célszerü regisztrálni.
Szerkesztette: Macgyver - 24-01-2012 20:55
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000/news.php
Kronosz
#99 Hozzászólás nyomtatása
30-01-2012 13:09
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Egy videó a Hellgate London játékról.Egész jó,csak ilyen pályák vannak benne,ahol harcolni lehet,magasabb szinten egyre több,és erősebb ellenfelek ellen,a videó végén az egy főszörny.Állomásokon a képességek használata nem is engedélyezett,ott lehet küldetéseket felvenni.Kicsit bezártság érzetet kelt,mintha kalitkában lennék,mert nem olyan tágas mint más játékok.Angolok játszanak főleg,ezért olyan mintha egyedül lennék,ennyi erővel egyjátékos módban is játszhatnám,az full magyar is.YouTube Videó
Ez az első videóm itt.
Szerkesztette: Kronosz - 30-01-2012 13:10
Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Kronosz
30-01-2012 13:11
Avatar

Adminisztrátor


Hozzászólások: 191
Regisztrált: 20.04.11

Ez meg World of Warcraftban a Lunar Festival eventes tüzijáték.YouTube Videó


Ne add soha önmagad,mert kiismernek az ellenségeid,aztán basztatnak életeid végéig,a törvény meg nem véd meg ám,mert szart sem ér!
 
http://nemethalozat.dyndns-ip.com:8000
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Regisztráció

Elvesztett jelszó
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

20/05/2024 02:35
Igaz nem próbáltam még,hogy elindul-e.Csak letöltődött hibátlanul,vagy 35GB.

20/05/2024 02:33
Szép éjszakát.Múltkor küdtem egy jót. Smile Sima UT,meg MH-t is.Köszönöm szépen,majd letöltöm.Az Aion már megvan.

15/05/2024 04:52
Szép napot kivánok pajtásom. Feltöltöttem neked a Nasra a modositott pályákat. azokkal kell felülírnod majd a meglévőket hogy ne érjen meglepetés Smile

14/05/2024 02:56
Az időtmost ilyesmire cseszem el de pont az a cél hogy a normális alapzenék mellé MH alá is rakjak be rendes zenéket. Ezek most inkább BR pályák.

14/05/2024 02:55
Szép estét kivánok barátom. Én közben probálok ügyködni a zeneválogatással UTbe Az a bajom nem mindent lehet belerakni.

470,156 egyedi látogató Theme by Thomas